ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΟΤΕΝΑΜ 1-1

Posted by ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ 5.10.12

Ισόπαλος 1-1 ήρθαν οι πράσινοι με την Τότεναμ. Το σκορ για την Βρετανική ομάδα άνοιξε ο Ντόουσον στο 34΄ ενώ ισοφάρρησε ο Τοτσέ στο 77'.  Καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο η Τότεναμ που έχασε ευκαιρίες να πετύχει και άλλο τέρμα, διαφορετικό το σκηνικό στην επανάληψη με τους Άγγλους να κατεβάζουν ρυθμό και τους πράσινους να πετυχαίνουν το γκολ που τους έβαλε ξανά στο παιχνίδι. Πλέον στα ματς που θα δώσουν οι πράσινοι με την Λάτσιο θα κριθεί κατά μεγάλο βαθμό η υπόθεση πρόκριση.

Σκόρερ: Τοτσέ (77') --- Ντόουσον (34')
Κίτρινες: Βύντρα
Κόκκινες:------
Δοκάρια:------